Roleski Musztarda Sarepska saszetka

Uznany standard o tradycyjnym, umiarkowanym smaku w poręcznym, jednorazowym opakowaniu pojemności 15 ml. Musztarda Sarepska swój charakterystyczny aromat zawdzięcza specjalnej odmianie gorczycy oraz starannie dobranym przyprawom, które podkreślają jej smak. Gęsta konsystencja i wspaniała barwa sprawiają, że wyśmienicie nadaje się także do dekoracji potraw i przekąsek. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.
Roleski Musztarda Sarepska saszetkaRoleski Musztarda Sarepska saszetka
masa netto
15 ml
Data przydatności:
2027-06-16
cena za litr
46,67 zł / l
ranking
4.5/5
Kod kreskowy(EAN):
5901044019605
Cena: 0,70 zł
Kup 100 szt. po 0.66 zł/szt
0.70 PLN 2027-06-16 NewCondition
Uznany standard o tradycyjnym, umiarkowanym smaku w poręcznym, jednorazowym opakowaniu pojemności 15 ml. Musztarda Sarepska swój charakterystyczny aromat zawdzięcza specjalnej odmianie gorczycy oraz starannie dobranym przyprawom, które podkreślają jej smak. Gęsta konsystencja i wspaniała barwa sprawiają, że wyśmienicie nadaje się także do dekoracji potraw i przekąsek. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.
woda, gorczyca (18 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy
Wartość energetyczna (kJ) 566 Wartość energetyczna (kcal) 136 Tłuszcz (g) 6,0 W tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0,3 Węglowodany (g) 12 W tym cukry (g) 12 Błonnik (g) Białko (g) 5,6 Sól (g) 2,0
Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Grażyna | 2022-10-21 20:13:05

    Produkt zgodny z zamówieniem.




inne produkty w kategorii Musztardy

Produkt Roleski Musztarda Sarepska saszetka firmy Roleski znajduje się w kategorii Musztardy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu Musztardy:

Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-06-23
Roleski Musztarda Stołowa Roleski Musztarda Stołowa
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-06-22
Roleski Musztarda sarepska Roleski Musztarda sarepska
425 g
17,39zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
425 g
17,39zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-06-03
Roleski Musztarda Stołowa Roleski Musztarda Stołowa
1 litr

Cena: 14,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-16
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5