Roleski Majonez wegański

Roleski Majonez wegańskiRoleski Majonez wegański
masa netto
285 ml
Data przydatności:
2026-11-28
cena za litr
21,02 zł / l
Kod kreskowy(EAN):
5901044032833
Preis: 5,99 zł
5.99 PLN 2026-11-28 NewCondition
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
280 g
25,46zł/kg

Preis: 7,13 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-07-20
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
850 ml
18,53zł/l

Preis: 15,75 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-07-23
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
1 litr
15,00zł/l

Preis: 15 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-22
Roleski Roleski Majonez Roleskiego Roleski Roleski Majonez Roleskiego
Verfallsdatum
2027-06-07
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5