Roleski Sos Jalapeno

Sos Jalapeno to wyrazisty, pikantny sos majonezowy stworzony z myślą o profesjonalnych kuchniach i lokalach gastronomicznych. Łączy kremową bazę majonezową z intensywnym smakiem marynowanej papryki jalapeno oraz aromatyczną nutą musztardy dijon. Inspiracją dla jego receptury jest kuchnia meksykańska, w której jalapeno stanowi jeden z kluczowych składników. Dzięki temu sos wyróżnia się charakterystyczną, lekko kwaskowatą ostrością oraz świeżym, wyrazistym aromatem. Produkt doskonale sprawdza się jako dodatek do burgerów, wrapów, tortilli oraz dań typu fast food. Świetnie komponuje się także z grillowanymi mięsami, przekąskami i jajkami na twardo, podkreślając smak potraw i nadając im pikantnego charakteru. Sos jalapeno to uniwersalne rozwiązanie dla gastronomii, które pozwala wzbogacić menu o modny, intensywny smak i zwiększyć atrakcyjność serwowanych dań.

Roleski Sos JalapenoRoleski Sos Jalapeno
masa netto
1 litr
Data przydatności:
2027-02-19
cena za litr
22,59 zł / l
Kod kreskowy(EAN):
5901044038408
precio: 22,59 zł
comprar 4 szt. para 22.25 zł/szt
22.59 PLN 2027-02-19 NewCondition

Sos Jalapeno to wyrazisty, pikantny sos majonezowy stworzony z myślą o profesjonalnych kuchniach i lokalach gastronomicznych. Łączy kremową bazę majonezową z intensywnym smakiem marynowanej papryki jalapeno oraz aromatyczną nutą musztardy dijon. Inspiracją dla jego receptury jest kuchnia meksykańska, w której jalapeno stanowi jeden z kluczowych składników. Dzięki temu sos wyróżnia się charakterystyczną, lekko kwaskowatą ostrością oraz świeżym, wyrazistym aromatem. Produkt doskonale sprawdza się jako dodatek do burgerów, wrapów, tortilli oraz dań typu fast food. Świetnie komponuje się także z grillowanymi mięsami, przekąskami i jajkami na twardo, podkreślając smak potraw i nadając im pikantnego charakteru. Sos jalapeno to uniwersalne rozwiązanie dla gastronomii, które pozwala wzbogacić menu o modny, intensywny smak i zwiększyć atrakcyjność serwowanych dań.


olej słonecznikowy (30 %), woda, marynowana papryka jalapeno (8 %) (papryka jalapeno, woda, cukier, ocet spirytusowy, sól), cukier, szpinak, ocet spirytusowy, ogórek konserwowy (ogórek, woda, ocet spirytusowy, sól), musztarda Dijon (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól), skrobia modyfikowana, żółtko jaja kurzego, sól, czosnek suszony, cebula mielona, barwnik: karoteny, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 1351 kJ / 327 kcal Tłuszcz 31 g w tym kwasy nasycone 3,6 g Węglowodany 10 g w tym cukry 7,4 g Białko 1,1 g Sól 2,3 g


Roleski Roleski Sos wild west Roleski Roleski Sos wild west
fecha de caducidad
2027-06-20
Roleski Roleski Sos czosnkowy Roleski Roleski Sos czosnkowy
fecha de caducidad
2027-04-02
Roleski Roleski Sos meksykański Roleski Roleski Sos meksykański
fecha de caducidad
2027-01-13
Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp
fecha de caducidad
2027-01-13
Roleski Roleski Sos Amerykański Roleski Roleski Sos Amerykański
fecha de caducidad
2026-12-29
Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
240 ml
29,13zł/l

precio: 6,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-04-23
Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
240 ml
29,13zł/l

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-12
Roleski Filete Roleski y Salsa Roleski Filete Roleski y Salsa
para Hamburguesas 370 g
19,62zł/kg

precio: 7,26 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-05-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5