Roleski Sos Sriracha Mayo

Ostry sos majonezowy z dodatkiem pasty sriracha z wyczuwalną nutą czosnku. Sos łączy w sobie tradycje kuchni azjatyckiej i amerykańskiej, w której ostrość pasty sriracha złagodzona została dodatkiem majonezu.
Roleski Sos Sriracha MayoRoleski Sos Sriracha Mayo
masa netto
300 g
Data przydatności:
2027-04-25
cena za kilogram
26,63 zł / kg
ranking
5.0/5
Kod kreskowy(EAN):
5901044035148
Cena: 7,99 zł
Kup 6 szt. po 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-04-25 NewCondition
Ostry sos majonezowy z dodatkiem pasty sriracha z wyczuwalną nutą czosnku. Sos łączy w sobie tradycje kuchni azjatyckiej i amerykańskiej, w której ostrość pasty sriracha złagodzona została dodatkiem majonezu.
Marka:Firma Roleski
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.
Składniki woda olej słonecznikowy (18 %) pasta sriracha (10 %) (papryka, czosnek, przecier pomidorowy, woda, chili, papryka chili scotch bonnet, ocet spirytusowy, sól, cukier, cebula) cukier skrobia modyfikowana ocet spirytusowy żółtko jaja sól chili mielone czosnek mielony mączka gorczycy stabilizator: guma ksantanowa regulator kwasowości: kwas jabłkowy barwnik: ekstrakt z papryki przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA naturalny aromat
Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 979 kJ / 236 kcal Tłuszcz 19 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,2 g Węglowodany 15 g - w tym cukry 11 g Białko 0,9 g Sól 1,7 g Obliczona wartość odżywcza na 100g
Jaja - Zawiera Gorczyca - Zawiera
Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.





    inne produkty w kategorii Sosy

    Produkt Roleski Sos Sriracha Mayo firmy Roleski znajduje się w kategorii Sosy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu Sosy:

    Roleski Sos Czosnkowy Aioli Roleski Sos Czosnkowy Aioli
    300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-05-28
    Roleski Sos Sezamowy Roleski Sos Sezamowy
    z prażonym sezamem 300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-05-17
    Roleski Sos Caesar Roleski Sos Caesar
    300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-04-11
    Roleski Sos do Hamburgerów i Hot Roleski Sos do Hamburgerów i Hot
    Dogów, linia Street Food 300 g
    24,17zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-03-13
    Roleski KETO Sos Tysiąca Wysp Roleski KETO Sos Tysiąca Wysp
    NOWOŚĆ 300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-04-25
    Roleski Ketchup Mayo Roleski Ketchup Mayo
    Sos majonezowo-pomidorowy 300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-11-23
    Roleski Sos śmietanowy Roleski Sos śmietanowy
    300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-04-26
    Roleski Sos miodowo musztardowy Roleski Sos miodowo musztardowy
    300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-12
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5