Roleski Sos Sezamowy saszetka

Sos z prażonym sezamem to taki sos, który udoskonali smak każdej potrawy i zachwyci niejedno podniebienie. Danie z nim w składzie staje się... Délicieux! I to jest jego największa zaleta. Perfekcyjny do kurczaka, sałatek, kanapek, chipsów i nachosów. Chcesz spróbować?

Roleski Sos Sezamowy  saszetkaRoleski Sos Sezamowy  saszetka
masa netto
50 g
Data przydatności:
2027-04-10
cena za kilogram
33,80 zł / kg
Kod kreskowy(EAN):
5901044023831
prix: 1,69 zł
acheter 30 szt. pour 1.66 zł/szt
1.69 PLN 2027-04-10 NewCondition

Sos z prażonym sezamem to taki sos, który udoskonali smak każdej potrawy i zachwyci niejedno podniebienie. Danie z nim w składzie staje się... Délicieux! I to jest jego największa zaleta. Perfekcyjny do kurczaka, sałatek, kanapek, chipsów i nachosów. Chcesz spróbować?


À propos de la marque:Adres producenta: Roleski Sp. J. ul. Spacerowa 181a 33-113 Zgłobice

olej słonecznikowy woda cukier prażone ziarno sezamu (6,5 %) sos sojowy (woda, soja , sól) ocet spirytusowy żółtko jaja kurzego sól regulator kwasowości: kwas jabłkowy aromaty (zawierają sezam i gorczycę ) ekstrakt drożdżowy stabilizator: guma ksantanowa barwnik: karoteny


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 2102 kJ / 509 kcal Tłuszcz 49 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,1 g Węglowodany 14 g - w tym cukry 13 g Białko 2,2 g Sól 2,6 g


Zalecenia dla alergików Jaja - Zawiera Gorczyca - Zawiera Sezam - Zawiera Soja - Zawiera Dodatki Barwniki - Zawiera Smaki / Aromaty - Zawiera
Roleski Roleski Sos Caesar Roleski Roleski Sos Caesar
50 g
33,80zł/kg

prix: 1,69 zł

PLN
1
86
date d'expiration 2027-05-29
Roleski Roleski Sos Vinaigrette Roleski Roleski Sos Vinaigrette
50 g
33,80zł/kg

prix: 1,69 zł

PLN
1
88
date d'expiration 2027-02-15
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Roleski Roleski Sos do Steków Roleski Roleski Sos do Steków
i Burgerów 370 g
19,62zł/kg

prix: 7,26 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-05-28
Roleski Roleski Sos Czosnkowy Roleski Roleski Sos Czosnkowy
Aioli 300 g
26,63zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-05-28
Roleski Roleski Sos Sezamowy Roleski Roleski Sos Sezamowy
300 g
26,63zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-05-17
Roleski Roleski Sos Caesar Roleski Roleski Sos Caesar
300 g
26,63zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-04-11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5