Roleski Sos wild west

Sos Wild West Sos majonezowy z dodatkiem wędzonej soli i wędzonego cukru.
Roleski Sos wild westRoleski Sos wild west
masa netto
310 g
Data przydatności:
2027-03-14
cena za kilogram
25,77 zł / kg
ranking
5.0/5
Kod kreskowy(EAN):
5901044034851
prix: 7,99 zł
acheter 6 szt. pour 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-03-14 NewCondition
Sos Wild West Sos majonezowy z dodatkiem wędzonej soli i wędzonego cukru.
olej słonecznikowy (36 %), woda, cukier, ocet spirytusowy, żółto jaja kurzego, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), skrobia modyfikowana, sól wędzona (1,4 %), cukier wędzony (0,4 %), cukier karmelizowany, przyprawy, sól, koncentrat z krokosza barwierskiego i cytryny, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marcin | 2024-11-15 12:16:09

    Jeśli ktoś szuka sosu, który jest bardzo zbliżony smakowo do tego, którego serwują w kurczakowej sieciówce z Kentucky. To nie może przejść obojętnie od tej butelki. Rewelacja!




Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Roleski Roleski Sos do Steków Roleski Roleski Sos do Steków
i Burgerów 370 g
19,62zł/kg

prix: 7,26 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-05-28
Roleski Roleski Sos Czosnkowy Roleski Roleski Sos Czosnkowy
Aioli 300 g
26,63zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-05-28
Roleski Roleski Sos Sezamowy Roleski Roleski Sos Sezamowy
300 g
26,63zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-05-17
Roleski Roleski Sos Caesar Roleski Roleski Sos Caesar
300 g
26,63zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-04-11
Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp
date d'expiration 2027-05-30
Roleski Roleski Sos Hot Chili Roleski Roleski Sos Hot Chili
Rider 355 g
22,54zł/kg

prix: 8 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2027-07-29
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5