Roleski Majonez Roleskiego

Roleski Majonez RoleskiegoRoleski Majonez Roleskiego
masa netto
400 ml
Data przydatności:
2027-06-07
cena za litr
27,95 zł / l
Kod kreskowy(EAN):
5901044038026
prix: 11,18 zł
11.18 PLN 2027-06-07 NewCondition
olej rzepakowy (79%), żółtko jaja kurzego (6%), ocet spirytusowy, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), cukier, sól, przyprawy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.
Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
280 g
25,46zł/kg

prix: 7,13 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-07-20
Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
date d'expiration 2027-07-23
Roleski Roleski Majonez Stołowy Roleski Roleski Majonez Stołowy
1 litr
15,00zł/l

prix: 15 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-22
PRIX RÉDUIT -27%
Roleski Roleski Majonez wegański Roleski Roleski Majonez wegański
285 ml
21,02zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-11-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5