Roleski Sos wild west

Sos Wild West Sos majonezowy z dodatkiem wędzonej soli i wędzonego cukru.
Roleski Sos wild westRoleski Sos wild west
masa netto
310 g
Data przydatności:
2027-03-14
cena za kilogram
25,77 zł / kg
ranking
5.0/5
Kod kreskowy(EAN):
5901044034851
price: 7,99 zł
buy 6 szt. for 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-03-14 NewCondition
Sos Wild West Sos majonezowy z dodatkiem wędzonej soli i wędzonego cukru.
olej słonecznikowy (36 %), woda, cukier, ocet spirytusowy, żółto jaja kurzego, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), skrobia modyfikowana, sól wędzona (1,4 %), cukier wędzony (0,4 %), cukier karmelizowany, przyprawy, sól, koncentrat z krokosza barwierskiego i cytryny, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marcin | 2024-11-15 12:16:09

    Jeśli ktoś szuka sosu, który jest bardzo zbliżony smakowo do tego, którego serwują w kurczakowej sieciówce z Kentucky. To nie może przejść obojętnie od tej butelki. Rewelacja!




Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
expiry date 2027-04-23
Roleski Ролески Roleski Ролески
чесночный соус 240 ml
29,13zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-12
Roleski Стейк Ролески Roleski Стейк Ролески
и соус для бургеров 370 g
19,62zł/kg

price: 7,26 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-28
Roleski Ролески, Roleski Ролески,
чесночный соус айоли 300 g
26,63zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-05-28
Roleski Ролески Roleski Ролески
Кунжутный соус 300 g
26,63zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-05-17
Roleski Цезарь Roleski Цезарь
Ролевый Соус 300 g
26,63zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-04-11
Roleski Ролески Roleski Ролески
Тысяча островов 315 g
25,37zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-30
Roleski Ролески Roleski Ролески
острый соус чили 355 g
22,54zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-07-29
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5